Aktualności

Aktualności


Roszada w Protektor S.A. w Lublinie

Dla szybkiego wzrostu można znaleźć kilka rozwiązań, część z nich znamy już dziś;

https://akcjonariat.pl/start-wywiad-czytaj?cmn_id=7351

To propozycja zmian, jaką przedstawił Przewodniczący Rady Nadzorczej Andrzej Kasperek dla Protektor S.A. w Lublinie. Roszada, która weszła w życie 11 grudnia tego roku ma na celu postawić spółkę na nogi, a co za tym idzie przynieść zyski dla zbliżającego się nowego 2018 roku. Można powiedzieć, że skuteczność działań obecnego Zarządu przyniesie dobre poparcie dla pracowników, klientów, a także nowych potencjalnych odbiorców.

więcej

Wesołych Świąt !!!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Zarząd Grupy Protektor S.A. przesyła najserdeczniejsze życzenia

 

 

więcej

Wyższy bieg, szybsze tempo dla PROTEKTOR S.A. w Lublinie

Nowy skład, nowa strategia, pełna dynamiki i optymizmu. To szyld, z którym wchodzimy z rokiem 2018. Tablica planów i wzorów, to efekt powołania nowego zarządu Protektor S.A. w Lublinie.

"Mamy nowych ludzi z nowym spojrzeniem i pomysłami. Z oboma menedżerami wiążemy bardzo duże nadzieje — mówi Andrzej Kasperek, przewodniczący rady nadzorczej Protektora. Decyzja ma przyspieszyć powrót przedsiębiorstwa na ścieżkę wzrostu."

https://www.pb.pl/nowy-zarzad-protektora-wlaczy-wyzszy-bieg-900735

 

więcej

Wybitny Eksporter Roku 2017

Stowarzyszenie Eksporterów Roku 2017 przyznało marce Protektor S.A. tytuł „Wybitny Eksporter Roku 2017”

Nasze dotychczasowe działanie w obszarze polityki eksportu są widoczne w Mołdawii Naddniestrze, Niemczech, Chinach, Francji. Rozszerzając się na rynku zagranicznym, możemy przyczyniać się do umacniania prestiżu eksportu, a także zwiększenia udziału Polski w międzynarodowym podziale pracy. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo i komfort w życiu zawodowym ma największe znaczenie.

Nagrodę odebrał Prezes Piotr Skrzyński

więcej

Najbliżej Państwa, najwyższa jakość!

Zdecydowanym ruchem idziemy naprzód, którego prowadzenie zajmuje technologia stworzona dla Państwa wygody i poczucia komfortu.

Kolekcja biała stworzona z myślą o przemyśle spożywczym, służbie zdrowia, zespołach laboratoryjnych, przetwórstwie i wielu innych branżach. To obuwie nacechowane wytrzymałością, ale i lekkością. Odporne na działanie wody, uszkodzenia mechaniczne czy rozwarstwienie, a co najważniejsze nie zawierające elementów metalowych.

Swoją technologię opieramy na wyborze najwyższej jakości materiałów zewnętrznych i wewnętrznych, co sprawia, że but posiada ergonomiczną budowę i tym samym jest najlepszym wyborem pod kątem jakości, co potwierdza certyfikat jego oceny.

Cała kolekcja dostępna http://www.protektorsa.pl/oferta/kolekcja_biala,11.html

więcej

Grunt, to jakość ISO 9001:2015

Sprawdzony, wytrzymały i nie tylko, to cechy buta, który swoimi właściwościami przemawia za wyborem. Stale dochodzimy do doskonałości, którego potwierdzenie koordynuje zespół zarządzania jakością marki Protektor. Zostaliśmy docenieni na gruncie pozytywnych wyników certyfikacji na zgodność z ISO 9001:2015 działający na linii AQAP 2110:2016.

więcej

INSEC 2017

Nowoczesne technologie w służbie ochrony granic

Jesteśmy tuż po wystawie mającej charakter konferencji, mowa o INSEC 2017 odbywającej się tego roku 15-16 listopada w hotelu Sangate w Warszawie. Jej obraz pokazuje nam jak dbałość o startegię zarządzania granicami, a także przepływnością informacji ma znaczenie przy organizowaniu bezpieczeństwa. Pojęcie to dzieli się także na składnie ubioru każdego, kto strzeże naszych granic i działa w służbach mundurowych, a co za tym idzie, to właśnie my jesteśmy jednym i jedynym partenerm tego wydarzenia, które ma na celu stworzyć buta zjednoczonego od podstaw z działniem na wszelkiego rodzaju powierzchniach.

Stawiając czoła różnorodnym zagrożeniom, wykraczającym niekiedy poza ramy przewidziane szkoleniem czy etatowym wyposażeniem, formacje odpowiedzialne za bezpieczeństwo granic mogą wzajemnie przekazywać i uczyć się na doświadczeniach innych. Pozwala to lepiej przygotować się do sprostania wyzwaniom przyszłości, także pod względem odpowiedniego, nowoczesnego wyposażenia.

 

więcej

A+A suma równa bezpieczeństwu

 

Jesteśmy po powrocie z cieszących się największym powodzeniem na zachodnich konturach globu Targów A+A w Düsseldorfie. Zobaczyliśmy jak szeroko zakrojone jest podejście do tematu bezpieczeństwa i komfortu w pracy. Po wysłuchaniu jednego z wykładów, okazuje się, że nie tylko przestrzeganie praw i zasad warunkuje nasze samopoczucie w pracy. Czynnikiem, który poprawia jego jakość jest świadomość dokonywania poprawnych wyborów, rozpoczynając od stanowiska pracy i jego organizacji skończywszy na stroju adekwatnym do wykonywanych czynności.

 

To dla Państwa stwarzamy nowe kolekcje,z myślą o indywidualnym podejściu projektujemy obuwie zgodne z certyfikatem jakości,  jednocześnie ukazując zdecydowany design i buta zakrojonego na miarę zawodowych możliwości.

 

Dziękujemy Państwu za dyspozycje i uwagę poświęconą tegorocznej edycji A+A i zachęcamy do budowania wspólnych relacji partnerskich, abyśmy mogli dotrzymywać Państwa kroku na każdej płaszczyźnie.

 

więcej

Bądź z nami na A+A w Düsseldorfie

Dosłownie 14 dni dzieli nas od tegorocznej edycji najbardziej popularnych targów w niemieckim landzie A+A Düsseldorf. W tym roku Protektor w duecie z Abebą będzie reprezentować wysoki poziom obuwia zawodowego. Nie zabraknie obuwia dostoswanego do charakteru pracy, ale i do ergonomicznej budowy stopy.

Forum, parki tematyczne i pokazy specjalne to inne dobrze znane elementy programu A + A. Są poświęcone pewnym aspektom całego spektrum, pokazując konkretne rozwiązania dla poszczególnych sektorów, zapewniając jednocześnie praktyczne doświadczenia, a nie tylko wiedzę teoretyczną.

Dla nas liczy się komfort i bezpieczeństwo!

Znajdziecie nas Państwo w hali 3 stanowisko A38

 

więcej

MIĘDZYNARODOWE WZGÓRZE LOGISTYCZNE W KIELCACH

Tworzymy rynek taktyczny, jesteśmy tam, gdzie bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie. Tak podsumowujemy tegoroczne wydarzenie pod nazwą MSPO & LOGISTYKA, które wspólnie z Państwem kształtowaliśmy na przełomie 5-8 września.

Dziękujemy za aktywność, udział i zaangażowanie w całej części tego przedsięwzięcia. Wymiana relacji na gruncie międzynarodowym dała nam siłę, by działać szerzej na tym polu, a w obszarze wymiany doświadczeń, postaramy się sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

więcej

PROTEKTOR S.A. na targach „CHINA FIRE 2017”

    W dniach 5-8 września 2017 jesteśmy obecni jako wystawcy na Siedemnastych Międzynarodowych Targach Technologii Ochrony Przeciwpożarowej CHINA FIRE 2017 odbywających się w Pekinie.
Reprezentując Spółkę Protektor S.A. Pan Piotr Skrzyński –Prezes Zarządu oraz Pan Michał Berdek –Dyrektor ds. Rozwoju i Eksportu z powodzeniem zdobywają kolejne kontakty handlowe poszerzając tym samym grono naszych Partnerów na Świecie.

więcej

MIĘDZYNARODOWE TARGI LOGISTYKA & MSPO

Kielecki Salon Obronny to kolejne pod względem wielkości po paryskich Eurosatorach i londyńskich DSEI, targi militarne w Europie i jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu obronnego w skali globalnej. O pozycji wystawy świadczą zarówno wystawcy – czołowe, światowe koncerny branży obronnej, jak i strategiczne dla tej dziedziny kontrakty podpisywane w Kielcach.

 Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa, byście zaszczycili nas swoją obecnością, co pozwoli nam kształtować obecne relacje i  zbudować nowe, dzięki Państwa aktywności.

więcej

Narodowy zapłon wiedzy

Kongres Pożarniczy, który odbywa się cyklicznie na Stadionie Narodowym w Warszewie, to wydarzenie, które od lat cieszy się uznaniem wielu podmiotów i instytucji w branży, ale i wysoką frekwencją. Od kilku lat, to miejsce spotkań profesjonalistów, ekspertów i osobistości środowisk związanych z bezpieczeństwem pożarowym, świata nauki i prawodawstwa, specjalistów, projektantów i prezentystów żywo zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa pożarowego. Bieżąca edycja podobnie jak w latach ubiegłych cieszyła się zainteresowaniem w segmencie bogatej merytoryki, technicznych i prawnych aspektów związanych z wymogami ochrony przeciwpożarowej i zapobiegania poważnym awariom i pożarom, a także wyposażeniem dla jednostek straży pożarnych i ratownictwa medycznego.

Tegoroczne wydarzenie kładło nacisk na profilaktykę i dbałość o szczegóły na drodze do bezpieczeństwa.

Na tym właśnie skupiamy swoją uwagę produkując obuwie. Pod każdym kątem sprawdzamy, analizujemy i ulepszamy, tak, by być blisko najszybszych rozwiązań, które niosą dla Państwa korzyść. W oparciu o Kongres Pożarniczy 2017 zajmowaliśmy szczególne miejsce, staliśmy się jego partnerem technologicznym. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze obuwie spełnia oczekiwania strażaków, służb mundurowych i ratowniczych w tak ważnym pionie, jakim jest bezpieczeństwo.

 

więcej

Zawodowy krok w stolicy

Idąc śladami bezpieczeństwa nie można przegapić znaków ostrzegawczych, do takich zaliczamy tegoroczne wydarzenie pod nazwą Kongres Pożarniczy, który odbędzie się dnia 27 lipca 2017 roku na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie. Jako Partner Technologiczny tego wydarzenia nie będziemy ukrywać, że nie zabraknie nowości po naszej stronie, którymi zaskoczymy niejednego gościa, a wiedza jaką będziecie Państwo mogli nabyć tego dnia zaspokoi otwartość umysłu i poszerzy spojrzenie na wiele znaczących elementów dnia codziennego, tak, by skutecznie zapobiegać wypadkom, czy też zadbać o szczególne warunki pracy. Z pewnością nie ominie Państwa także wiele atrakcji po stronie organizatora imprezy, na który wstęp jest oczywiście bezpłatny.

więcej

Wojewódzki sukces w biznesie

Sukces niejedno ma imię, a jego weryfikuje praca, która zawsze popłaca efektem i satysfakcją. Efekt naszej pracy został doceniony przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Lublinie.

 

 

więcej

Azjatycki zasięg Protektor S.A.

Protektor stawia kroki na azjatyckiej ziemi.

W myśl tych słów możemy odczytać sukces naszej branży, a co za tym idzie dalszy rozwój na skale światową.

więcej

Protektor S.A. wspiera młodych ratowników!

XXV Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy to wydarzenie, o którym każdego roku w środowisku sympatyków P.C.K. oraz ratownictwa medycznego jest głośno. Na terenie całego kraju, uczestnicy zrzeszeni w najstarszej polskiej organizacji humanitarnej, Polskim Czerwonym Krzyżu, rywalizują o tytuł najlepszej drużyny.

więcej

Wywiad dla Gazety Parkiet

Prezes Zarządu PROTEKTOR S.A. Piotr Skrzyński udzielił wywiadu dla Gazety Parkiet, link do artykułu: http://www.parkiet.com/artykul/1512508-Widzimy-ozywienie-w-kraju-i-na-Zachodzie.html

więcej

Wielkanoc 2017

Wszystkiego dobrego na zbliżające się święta Wielkiej Nocy życzą Pracownicy wraz z Zarządem Spółki Akcyjnej Protektor

więcej

Trendy wzrostowe

Protektor S.A. i jego trendy wzrostowe na giełdzie.

więcej

18. Targi BeHaPe 2017 odbędą się w dniach 25-27 kwietnia 2017 roku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 5 podczas 18. Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe 2017

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1.

25 kwietnia 10:00 – 16:00

26 kwietnia 10:00 – 16:00

27 kwietnia 10:00 – 16:00

*Zaproszenie bezpłatne dla 1 osoby, ważne po obowiązkowej rejestracji na: www.behape.fairexpo.pl

 

Materiały do pobrania:

1. Zaproszenie na targi (plik pdf)

2. Mapka parkingów przy Spodku (plik pdf)

3. Plan MCK BeHaP 2017 (plik pdf)

więcej