Aktualności

Aktualności


A+A suma równa bezpieczeństwu

 

Jesteśmy po powrocie z cieszących się największym powodzeniem na zachodnich konturach globu Targów A+A w Düsseldorfie. Zobaczyliśmy jak szeroko zakrojone jest podejście do tematu bezpieczeństwa i komfortu w pracy. Po wysłuchaniu jednego z wykładów, okazuje się, że nie tylko przestrzeganie praw i zasad warunkuje nasze samopoczucie w pracy. Czynnikiem, który poprawia jego jakość jest świadomość dokonywania poprawnych wyborów, rozpoczynając od stanowiska pracy i jego organizacji skończywszy na stroju adekwatnym do wykonywanych czynności.

 

To dla Państwa stwarzamy nowe kolekcje,z myślą o indywidualnym podejściu projektujemy obuwie zgodne z certyfikatem jakości,  jednocześnie ukazując zdecydowany design i buta zakrojonego na miarę zawodowych możliwości.

 

Dziękujemy Państwu za dyspozycje i uwagę poświęconą tegorocznej edycji A+A i zachęcamy do budowania wspólnych relacji partnerskich, abyśmy mogli dotrzymywać Państwa kroku na każdej płaszczyźnie.

 

więcej

Bądź z nami na A+A w Düsseldorfie

Dosłownie 14 dni dzieli nas od tegorocznej edycji najbardziej popularnych targów w niemieckim landzie A+A Düsseldorf. W tym roku Protektor w duecie z Abebą będzie reprezentować wysoki poziom obuwia zawodowego. Nie zabraknie obuwia dostoswanego do charakteru pracy, ale i do ergonomicznej budowy stopy.

Forum, parki tematyczne i pokazy specjalne to inne dobrze znane elementy programu A + A. Są poświęcone pewnym aspektom całego spektrum, pokazując konkretne rozwiązania dla poszczególnych sektorów, zapewniając jednocześnie praktyczne doświadczenia, a nie tylko wiedzę teoretyczną.

Dla nas liczy się komfort i bezpieczeństwo!

Znajdziecie nas Państwo w hali 3 stanowisko A38

 

więcej

MIĘDZYNARODOWE WZGÓRZE LOGISTYCZNE W KIELCACH

Tworzymy rynek taktyczny, jesteśmy tam, gdzie bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie. Tak podsumowujemy tegoroczne wydarzenie pod nazwą MSPO & LOGISTYKA, które wspólnie z Państwem kształtowaliśmy na przełomie 5-8 września.

Dziękujemy za aktywność, udział i zaangażowanie w całej części tego przedsięwzięcia. Wymiana relacji na gruncie międzynarodowym dała nam siłę, by działać szerzej na tym polu, a w obszarze wymiany doświadczeń, postaramy się sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

więcej

PROTEKTOR S.A. na targach „CHINA FIRE 2017”

    W dniach 5-8 września 2017 jesteśmy obecni jako wystawcy na Siedemnastych Międzynarodowych Targach Technologii Ochrony Przeciwpożarowej CHINA FIRE 2017 odbywających się w Pekinie.
Reprezentując Spółkę Protektor S.A. Pan Piotr Skrzyński –Prezes Zarządu oraz Pan Michał Berdek –Dyrektor ds. Rozwoju i Eksportu z powodzeniem zdobywają kolejne kontakty handlowe poszerzając tym samym grono naszych Partnerów na Świecie.

więcej

MIĘDZYNARODOWE TARGI LOGISTYKA & MSPO

Kielecki Salon Obronny to kolejne pod względem wielkości po paryskich Eurosatorach i londyńskich DSEI, targi militarne w Europie i jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu obronnego w skali globalnej. O pozycji wystawy świadczą zarówno wystawcy – czołowe, światowe koncerny branży obronnej, jak i strategiczne dla tej dziedziny kontrakty podpisywane w Kielcach.

 Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa, byście zaszczycili nas swoją obecnością, co pozwoli nam kształtować obecne relacje i  zbudować nowe, dzięki Państwa aktywności.

więcej

Narodowy zapłon wiedzy

Kongres Pożarniczy, który odbywa się cyklicznie na Stadionie Narodowym w Warszewie, to wydarzenie, które od lat cieszy się uznaniem wielu podmiotów i instytucji w branży, ale i wysoką frekwencją. Od kilku lat, to miejsce spotkań profesjonalistów, ekspertów i osobistości środowisk związanych z bezpieczeństwem pożarowym, świata nauki i prawodawstwa, specjalistów, projektantów i prezentystów żywo zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa pożarowego. Bieżąca edycja podobnie jak w latach ubiegłych cieszyła się zainteresowaniem w segmencie bogatej merytoryki, technicznych i prawnych aspektów związanych z wymogami ochrony przeciwpożarowej i zapobiegania poważnym awariom i pożarom, a także wyposażeniem dla jednostek straży pożarnych i ratownictwa medycznego.

Tegoroczne wydarzenie kładło nacisk na profilaktykę i dbałość o szczegóły na drodze do bezpieczeństwa.

Na tym właśnie skupiamy swoją uwagę produkując obuwie. Pod każdym kątem sprawdzamy, analizujemy i ulepszamy, tak, by być blisko najszybszych rozwiązań, które niosą dla Państwa korzyść. W oparciu o Kongres Pożarniczy 2017 zajmowaliśmy szczególne miejsce, staliśmy się jego partnerem technologicznym. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze obuwie spełnia oczekiwania strażaków, służb mundurowych i ratowniczych w tak ważnym pionie, jakim jest bezpieczeństwo.

 

więcej

Najbliżej Państwa, najwyższa jakość!

Zdecydowanym ruchem idziemy na przód, przód, którego prowadzenie zajmuje technologia stworzona dla Państwa wygody i poczucia komfortu.

Kolekcja biała stworzona z myślą o przemyśle spożywczym, służbie zdrowia, zespołach laboratoryjnych, przetwórstwie i wielu innych branżach. To obuwie nacechowane wytrzymałością, ale i lekkością. Odporne na działanie wody, uszkodzenia mechaniczne czy rozwarstwienie, a co najważniejsze nie zawierające elementów metalowych.

Swoją technologię opieramy na wyborze najwyższej jakości materiałów zewnętrznych i wewnętrznych, co sprawia, że but posiada ergonomiczną budowę i tym samym jest najlepszym wyborem pod kątem jakości, co potwierdza certyfikat jego oceny.

Cała kolekcja dostępna http://www.protektorsa.pl/oferta/kolekcja_biala,11.html

więcej

Zawodowy krok w stolicy

Idąc śladami bezpieczeństwa nie można przegapić znaków ostrzegawczych, do takich zaliczamy tegoroczne wydarzenie pod nazwą Kongres Pożarniczy, który odbędzie się dnia 27 lipca 2017 roku na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie. Jako Partner Technologiczny tego wydarzenia nie będziemy ukrywać, że nie zabraknie nowości po naszej stronie, którymi zaskoczymy niejednego gościa, a wiedza jaką będziecie Państwo mogli nabyć tego dnia zaspokoi otwartość umysłu i poszerzy spojrzenie na wiele znaczących elementów dnia codziennego, tak, by skutecznie zapobiegać wypadkom, czy też zadbać o szczególne warunki pracy. Z pewnością nie ominie Państwa także wiele atrakcji po stronie organizatora imprezy, na który wstęp jest oczywiście bezpłatny.

więcej

Wojewódzki sukces w biznesie

Sukces niejedno ma imię, a jego weryfikuje praca, która zawsze popłaca efektem i satysfakcją. Efekt naszej pracy został doceniony przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Lublinie.

 

 

więcej

Azjatycki zasięg Protektora

Protektor stawia kroki na azjatyckiej ziemi.

W myśl tych słów możemy odczytać sukces naszej branży, a co za tym idzie dalszy rozwój na skale światową.

więcej

Protektor S.A. wspiera młodych ratowników!

XXV Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy to wydarzenie, o którym każdego roku w środowisku sympatyków P.C.K. oraz ratownictwa medycznego jest głośno. Na terenie całego kraju, uczestnicy zrzeszeni w najstarszej polskiej organizacji humanitarnej, Polskim Czerwonym Krzyżu, rywalizują o tytuł najlepszej drużyny.

więcej

Wywiad dla Gazety Parkiet

Prezes Zarządu PROTEKTOR S.A. Piotr Skrzyński udzielił wywiadu dla Gazety Parkiet, link do artykułu: http://www.parkiet.com/artykul/1512508-Widzimy-ozywienie-w-kraju-i-na-Zachodzie.html

więcej

Wielkanoc 2017

Wszystkiego dobrego na zbliżające się święta Wielkiej Nocy życzą Pracownicy wraz z Zarządem Spółki Akcyjnej Protektor

więcej

Trendy wzrostowe

Protektor S.A. i jego trendy wzrostowe na giełdzie.

więcej

18. Targi BeHaPe 2017 odbędą się w dniach 25-27 kwietnia 2017 roku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 5 podczas 18. Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe 2017

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1.

25 kwietnia 10:00 – 16:00

26 kwietnia 10:00 – 16:00

27 kwietnia 10:00 – 16:00

*Zaproszenie bezpłatne dla 1 osoby, ważne po obowiązkowej rejestracji na: www.behape.fairexpo.pl

 

Materiały do pobrania:

1. Zaproszenie na targi (plik pdf)

2. Mapka parkingów przy Spodku (plik pdf)

3. Plan MCK BeHaP 2017 (plik pdf)

więcej